Projekt "Kaasav ja kaasaegne kunstiõpe" käivitus 1. jaanuaril 2010. 11. jaan

Kristi Laanemäe  
Projekt "Kaasav ja kaasaegne kunstiõpe" käivitus 1. jaanuaril 2010. Tasuta uuenduslik kunstiõpetuse õppematerjal jõuab igasse eestikeelsesse kooli.

Koos aasta algusega algas ka projekt "Kaasav ja kaasaegne kunstiõpe". Projekti raames luuakse kahe aasta jooksul kaasaegne kunstiõpetuse õppematerjal põhikoolile. Projekti rahastab Euroopa Liidu Sotsiaalfond.

Loodav õppematerjal arvestab uue õppekava ja uusimate suundadega pedagoogikas. Selle loomisel osaleb 5 autorit: Anu Purre, Anu Lüsi, Jelena Tšekulajeva, Kristi Laanemäe ja Ingrid Putk. Õppematerjali loomisesse kaasatakse 16 kunstnikku, kes teostavad spetsiaalselt selleks taiesed. 

Õppematerjal on kunstiülesannete kogu, mis koosneb neljast ülesannetekomplektist, igal neist erinev autor. Iga ülesanne on eraldi teemapüstituse, arutluste ja näidetega tervik. Ülesandeid on raamatus kokku 16. Raamatule lisandub mäng, mis aitab kinnistada raamatus õpitut. Iga õpetaja saab ka õpetajaraamatu, mis aitab tal tundi läbi viia, sisaldab viiteid teemalaiendusteks ja lisamaterjali leidmiseks.

Iga eestikeelne kool Eestis saab vähemalt ühe klassikomplekti TASUTA. Samuti kuulub tasuta eksemplar igale kunstiõpetuse õpetajale.

Õppematerjal valmib 2011 aasta kevadeks. 2011 aastal toimuvad ka tasuta koolitused Tallinnas ja Tartus. Jälgi infot meie kodulehel.

Kommentaarid: 1

Tere! I poolaasta saab läbi ja tuleb lubatud tööd galeriisse postitada, aga ma ei saa nende paroolidega kodulehele. Kas keegi on neid muutnud vüi on muu probleem. Ehk saate vaadata.
kalli  |  8. detsember 2011
Email again:

Lisa kommentaar

Nimi: E-mail:    
Kommenteeri:

Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: