UUS! Pildikompositsiooni ABC kursus
Juhendaja Anu Purre

12. märts

Kursuse esimesel korral uuritakse pildikompositsiooni põhialuseid, pannakse kujundid elama ja suhtlema. Kollaaž kvaliteetpaberiga.

19. märts

Teisel korral vahetatakse kujundeid ja antakse neile erinevad omadused. Kes veel pole pro- ja brushmarkeritega tuttav, saab nendega selgeid pindu katta ja eelnevalt kogetu põhjal ägeda kompa luua. Kasutuses ka lisavahendid.

26.märts

Kolmandal korral asendatakse kujundid flooraga ja maalitakse neid õlipastellidega. Modellideks päris taimed/lilled.

Kursust võib ka kinkida!
 

Visuaalteraapia erivajadustega lastele

1 kord nädalas. 60 minutit korraga. Kursuse ajakava pannakse paika vastavalt osalejate soovidele.
Õpetaja: Tuuli Tenso
Visuaalkunstiteraapia on teraapia vorm, mille käigus kasutatakse kunsti positiivse muutuse esile toomiseks inimeses. Kunstiteraapia toimib mitmel tasandil, parandades lapse tuju, toimetulekut ja erinevaid vaimseid ning füüsilisi funktsioone. Kunstiteraapia raames loome turvalise ruumi lapse arengu toetamiseks ja keskendume oma tegevustes loovuse arendamisele, eneseväljenduse ja koostöö oskuse toetamisele, eduelamuse loomisele ja lõõgastusele. Lähtume eesmärkide loomisel laste erivajadustest, igapäevaelu juhtumistest ja soovidest. Tähtis on kunsti tegemine kui protsess, mille suurteks osadeks on ise tegemine ja uute positiivsete elamuste saamine. Kunstivahenditena kasutame kõike, mis tundub põnev, pliiatsitest käbide ja karpideni.
4-6 last rühmas. Vanuserühmad kujundatakse vastavalt vajadusele.
Kahjuks meie juurde ratastooliga ei pääse. :(
Teraapiaringi tasu:
30 Eurot kuus


Kui soovid infot koolituste, õppematerjalide jne kohta, pane end kirja.
* Kohustuslik väli

Meid toetavad: